Krabicka na cinidla

Z ŽvB
Přejít na: navigace, hledání

Popis gumpu krabičky:

UO0034.jpg

  • V levém spodním rohu každé přihrádky je modré tlačítko, sloužící pro manipulaci s přihrádkou.
  • U obsazených přihrádek se zobrazuje vzhled přísady (název je pouze v gumpu pro manipulaci s přihrádkou, který zobrazíte kliknutím na modré tlačítko u přihrádky) a číslo udávájící počet kusů přísady v konkrétní přihrádce (do každé přihrádky se vejde maximálně 50 kusů přisady).
  • Ve spodní části gumpu krabičky je zobrazeno celkové množství vložených přísad a maximální kapacita krabičky (maximální kapacita se liší podle počtu pater).
  • "Listování" mezi jednotlivými patry krabičky je možno kliknutím na tlačítka ve spodní části, po levé a pravé straně ukazatele zaplnění krabičky.

UO0040.jpgUO0041.jpg


Vkládání přísad:

Vložení nové přísady do prázdné přihrádky

1) dvojklikem na krabičku otevřeme gump krabičky
UO0034.jpg
2) pro vložení přísady klikneme u prázdné přihrádky na modré tlačítko
UO0035.jpg
3) [Target|targetem] (zaměřovací kurzor) vybereme přísadu, kterou chceme vložit (do jedné přihrádky se vejde maximálně 50 kusů)
4) zobrazí se gump krabičky na činidla s nově vloženou přísadou *1
5) zavřete gump krabičky na činidla kliknutím pravým tlačítkem myši na plochu gumpu

Vložení přísady do obsazené přihrádky

Postup při vkládání stejné přísady do přihrádky, kde již přisada je, se mírně liší.
1) dvojklikem na krabičku otevřeme gump krabičky
2) pro vložení přísady klikneme u přihrádky s požadovanou přísadou (POZOR! ROZLIŠUJE SE ÚPRAVA PŘISADY! *2) na modré tlačítko (obr. viz postup vložení do prázdné přihrádky)
3) zobrazí se gump pro manipulaci s přihrádkou
UO0036.jpg
4) vyberte jednu z variant přidání přísady
4a) vyberte "Pridej" pro přidání jednoho kusu nebo jedné "hromádky" (Targetem vyberete přísadu a po vložení jednoho kusu se ukončí přidávání. *1)
UO0038.jpg
4b) vyberte "Pridej víc" pro vkládání většího počtu jednotlivých přísad (Po vybrání přísady targetem se vybraná přísada vloží a opět se zobrazí target pro výběr. Přidávání zrušíte klávesou "ESC". *1)
UO0039.jpg
5) zavřete gump krabičky na činidla kliknutím pravým tlačítkem myši na plochu gumpu

Vyndání přísad:


Postupujte dle návodu Vložení přísady do obsazené přihrádky krok 1-3.
4) do textového pole vedle nápisu "vem:" napište počet kusů, který chcete odebrat (za textovým polem je uvedeno množství přísady v přihrádce) a potvrďte kliknutím na tlačítko "OKAY"
UO0037.jpg
5) odebrané přísady se Vám zobrazí v batohu
6) gump pro manipulaci s přihrádkou zůstane otevřený. zavřete ho kliknutím pravým tlačítkem myši na plochu gumpu a následně i na gump krabičky (můžete však dále manipulovat s obsahem přihrádky)


  • 1 Pokud se nezobrazí přísada v přihrádce nebo je špatně množství přísad, zavřete gump krabičky viz obrázek krok 1 a znovu otevřete krabičku dvojklikem na ni.
  • 2 V jedné přihrádce nelze mít neupravenou a zároveň například nakrájenou přisadu. Do jedné přihrádky vložíte neupravenou přísadu a do druhé například nakrájenou, nadrcenou či nastrouhanou přísadu. Stejně tak nelze míchat různé části jedné byliny. V jedné přihrádce můžete mít například stonek, ale listy musíte dát do jiné přihrádky.